Hanfendi Çanta Sanayi ve Dış Ticaret Ltd.Şti..  10 Yılı aşkın süredir yurt içinde ve yurt dışında  hizmet  verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Hanfendi Çanta San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak hanfendi.com e-ticaret sitesi ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Her gün yenilenen sezonun en trend seçeneklerini göz önünde bulundurarak sürekli kendimizi geliştirip yeniliyoruz.
Mutlu Müşteri

Ticari hayatına başladığı ilk günden bu güne kadar “hanfendi”  "Mutlu Müşteri" ilkesini prensip edinmiştir. Hanfendi, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Hanfendicom,  sitil danışmanlığı eşliğinde en güncel moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla yoluna devam etmektedir.

Kalite Garantisi

hanfendi.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

Güvenli Alışveriş

hanfendicom, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Hanfendi.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

 

hanfendi.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Hızlı Destek, taksit seçenekleri ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.